א-ב של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון

לרוב האנשים בעולם המערבי יש היום מכשירי סמארטפון כאלה או אחרים. הנתונים  מראים כי ישנם יותר משתמשי אנדרואיד ממשתמשי אייפון, והמכשירים החכמים צמודים אלינו באופן תמידי. המכשיר עצמו הוא רק מכשיר, וכל דבר שאנו רוצים לעשות עימו, כמו גלישה באינטרנט, משחקים,  רכישות שונות או להשתמש בו כשלט רחוק, מחייבים התקנת אפליקציות יעודיות, ולכן פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הפך למקצוע מבוקש.

פיתוח לאנדרואיד או פיתוח לאייפון?

כאמור, יש יותר משתמשי אנדרואיד ממשתמשי אייפון בעולם, אך משום מה משתמשי האייפון מורידים יותר אפליקציות, או לפחות כך היה עד היום, כשלאחרונה מסתמן שיוויון בכמות הורדות האפליקציות ואף התחלה של נטייה לכיוון של יותר הורדות על ידי משתמשי האנדרואיד. לכן, רוב החברות הגדולות המפתחות אפליקציות מפתחות אפליקציות המותאמות לשני סוגי המכשירים – אנדרואיד ואייפון. פיתוח אפליקציות לאנדרואיד שונה מאוד מפיתוח אפליקציות לאייפון,  גם כשהתוצאה נראית זהה. כדאי לתת לחברה מקצועית לבחון את פיתוח האפליקציה שלכם, ואת כדאיות הפיתוח לשני המכשירים. ישנן פלטפורמות המאפשרות לפתח אפליקציה לשני המכשירים יחד (אפליקציה היברידית), אך יש לכך לא מעט חסרונות שמתבטאים באיכות המוצר הסופי, מה שיפגע, בסופו של דבר, בכמות ההורדות כמובן.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיצ'רים ותכונות

כאשר מפתחים אפליקציה חשוב להחליט מראש איזה פעולות אנחנו רוצים שהיא תעשה, וגם לדרג את סדר החשיבות של הפעולות הללו כדי לדעת על מה לעבוד קודם. לפעמים כדאי להוציא גרסה ראשונה וזריזה שחסרים בה פיצ'רים כדי לא לפספס שוק מתהווה, ולאחר מכן להוציא עידכונים  בעלי יותר ויותר פיצ'רים, ולפעמים עדיף  המתין למוצר מושלם. גם את ההחלטה הזאת כדאי לקבל עם אנשי מקצוע בתחום האפליקציות, כדי שלא תצאו קירחים מכאן ומכאן.

עיצוב האפליקציה

חלק בלתי נפרד מתהליך פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון הוא העיצוב. מאז שאפל נכנסו לשוק האפליקציות והעלו את הרף חווית המשתמש חשובה מאוד, ואפילו קריטית, להצלחת האפליקציה, והסטנדרט המקובל היום בתחום עיצוב האפליקציות הוא גבוה. אפליקציה פשוטה מדי או שאינה נראית "מגניבה", חדשנית או עדכנית לא תקבל התייחסות מהקהל, כמו גם אפליקציה שאינה נוחה לשימוש. עוד סיבה מצוינת להפקיד את פיתוח האפליקציה שלכם בידי חברה מקצועית שעובדת עם מעצבים מובילים ומבינה את צרכי השוק ולא לפח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון בעצמכם.

כתבות מומלצות:

תגיות: Gappsגוגל פליימפתח אפליקציותפיתוח אפליקציותפיתוח אפליקציות לאייפוןפיתוח אפליקציות לאנדרואידחברה לפיתוח אפליקציותבניית אפליקציותבניית אפליקציהפיתוח אפליקציהפיתוח אפליקציות מוביילבניית אפליקציה לאייפוןבניית אפליקציות לאנדרואידפיתוח אפליקציה לאייפוןפיתוח אפליקציות לחברותבניית אפליקציה לאייפוןחברות פיתוח אפליקציותפיתוח לאנדרואידבניית אפליקציה לאנדרואידפיתוח אפליקציות לעסקים קטנים, עלות פיתוח אפליקציה, בניית אפליקציה לעסק.

מודעות פרסומת